Lammi Tassu – Szalunki ław fundamentowych

 

Gotowe szalunki fundamentowe TASSU to sposób na szybkie, łatwe i niedrogie wykonanie mocnego i spełniającego wysokie wymagania fundamentu. Gotowa forma fundamentowa TASSU jest łatwa w obróbce a jej montaż nie wymaga specjalistycznych umiejętności. Elementy o długości 5 metrów z gotowym zbrojeniem podstawowym i wadze ok 20 kg umożliwiają wykonanie fundamentu budynku nawet wciągu jednego dnia.

Prefabrykowana forma szalunków fundamentowych Tassu

Oferowane przez nas produkty to innowacyjna technologia, która cieszy się stale rosnącą popularnością wykonawców stóp i ław fundamentowych. Montowanie szalunków na budowie nie wymaga żadnych specjalistycznych uprawnień i kwalifikacji pracowników oraz narzędzi, co przekłada się na krótszy czas realizacji prac. Deskowanie ław jest więc banalnie proste i wymaga 80% mniej czasu porównując do tradycyjnych metod deskowania.

Wybierając nasze produkty otrzymujesz gotową instrukcję, jak samodzielnie wykonać poprawną formę do ław fundamentowych. Po rozłożeniu form, włożeniu zbrojenia i dołączeniu górnych prętów, które spinają całą konstrukcję, pozostaje jedynie zalać wszystko mieszanką betonu. Montaż szalunków Tassu jest więc szybki i nie generuje dodatkowych odpadów.

Mocny fundament z produktami z linii Tassu

W ofercie naszego sklepu znajdziesz produkty, które pozwolą Ci samodzielnie wykonać niedrogie fundamenty. Szybkie wykonanie zapewnia szeroki asortyment, z którego możesz wybrać szalunki ław o szerokości od 400 do 1200 mm i wysokości od 200 do 600 mm. W przypadku stóp fundamentowych proponujemy gotowe rozwiązania o szerokości 400, 600, 700, 800, 900, 1000 mm i wysokości od 300 do 500 mm. Wykonujemy także gotowe szalunki fundamentowe o niestandardowych wymiarach.