Runo

183 m2

Romantyczny nastrój w klimacie duńskim

Runo to uroczy, niepowtarzalny dom, znakomicie dopasowany dla dwójki dorosłych lub niedużej rodziny. Elewacje przywodzą na myśl klimat i nastrój duńskiej wsi. Liczne urokliwe detale i niepowtarzalne rozwiązania architektoniczne sprawiają, że mieszkańcy będą nim zawsze zauroczeni.

Rzut jest bardzo praktyczny, ze szczególnym uwzględnieniem wykorzystania pomieszczeń wspólnych. Duże okna przestronnej kuchni / jadalni / salonu sprawiają, że pomieszczenie to jest dobrze doświetlone światłem dziennym. Jedną z ponadstandardowych cech projektu Runo jest ciekawie pomyślana antresola, reprezentacyjne wejście, jak i luksusowa sauna z pomieszczeniem prysznicowym. Dom poza tradycyjną sauną wyposażono również w saunę parową. Przy prysznicu zaprojektowano szatnię, a z niej wyjście na zadaszony taras, na którym atmosferę tworzy zewnętrzny kominek.

Runo

 • Powierzchnia użytkowa: 183 m2i
  Powierzchnia użytkowa to wyznaczona wewnętrznym obrysem ścian zewnętrznych suma powierzchni wszystkich kondygnacji obiektu, których wysokość przekracza 160 cm. Do powierzchni użytkowej wlicza się wszystkie pomieszczenia pomocnicze, jak sauna, prysznic i schowki.
 • Powierzchnia zabudowy: 215 m2i
  Powierzchnia zabudowy to wyznaczona zewnętrznym obrysem ścian zewnętrznych powierzchnia pomieszczeń, których wysokość przekracza 160 cm. W piwnicach do powierzchni zabudowy zalicza się tylko pomieszczenia mieszkalne. W piwnicach nie wlicza się więc na przykład sauny lub prysznica, o ile pomieszczenia wyposażone w prysznic znajdują się w pomieszczeniach na innych kondygnacjach budynku.
 • Powierzchnia zabudowy przy grubości ścian 250 mm: 203 m2i
  Powierzchnia zabudowy to wyznaczona zewnętrznym obrysem ścian zewnętrznych suma powierzchni wszystkich kondygnacji obiektu, których wysokość przekracza 160 cm. W piwnicach do powierzchni zabudowy zalicza się tylko pomieszczenia mieszkalne. W piwnicach nie wlicza się więc na przykład sauny lub prysznica, o ile pomieszczenia wyposażone w prysznic znajdują się w pomieszczeniach na innych kondygnacjach budynku. Jeżeli grubość ścian zewnętrznych przekracza 250 mm, dodatkową grubość uznaje się na dopuszczalne poszerzenie budynku. Dlatego podajemy powierzchnię zabudowy również przy grubości ścian 250 mm.

Prośba o kontakt z naszej strony

 • Prześlij nam rzuty Twoich ław fundamentowych oraz dane teleadresowe a my przygotujemy Ci kalkulacje na nasze szalunki w ciągu jednego dnia.
  Upuść pliki tutaj lub
  Akceptowane typy plików: pdf, jpg, dwg, gif, Maks. rozmiar pliku: 1 GB.