Mio

143 m2

Dom o nieskończonej liczbie detali

Mio to dom uniwersalny, a zastosowane w projekcie rozwiązania gwarantują dobre samopoczucie mieszkańców. Z dużego korytarza przechodzimy do przestronnej przestrzeni dziennej. W każdej sypialni zadbano o praktyczne przestrzenie do przechowywania ubrań, przy czym dwie sypialnie posiadają pełnowymiarowe, niezależne garderoby. Rodzice mają do dyspozycji osobne skrzydło domu, z niezależnym WC i łazienką.

Mio wpisze się doskonale w łagodne zbocze, a z holu do położnych nieco niżej niż wejście pomieszczeń dziennych schodzi się po dwóch stopniach. Salon jest przestronny, pomieści większą liczbę osób. Ponadto wyspę kuchenną uzupełnia wydzielona przestrzeń na zaaranżowanie jadalni. Elewacja Mio jest ozdobiona licznymi elementami drewnianymi, które współtworzą atmosferę ciepła.

Mio

 • Powierzchnia użytkowa: 143 m2i
  Powierzchnia użytkowa to wyznaczona wewnętrznym obrysem ścian zewnętrznych suma powierzchni wszystkich kondygnacji obiektu, których wysokość przekracza 160 cm. Do powierzchni użytkowej wlicza się wszystkie pomieszczenia pomocnicze, jak sauna, prysznic i schowki.
 • Powierzchnia zabudowy: 165 m2i
  Powierzchnia zabudowy to wyznaczona zewnętrznym obrysem ścian zewnętrznych powierzchnia pomieszczeń, których wysokość przekracza 160 cm. W piwnicach do powierzchni zabudowy zalicza się tylko pomieszczenia mieszkalne. W piwnicach nie wlicza się więc na przykład sauny lub prysznica, o ile pomieszczenia wyposażone w prysznic znajdują się w pomieszczeniach na innych kondygnacjach budynku.
 • Powierzchnia zabudowy przy grubości ścian 250 mm: 157 m2i
  Powierzchnia zabudowy to wyznaczona zewnętrznym obrysem ścian zewnętrznych suma powierzchni wszystkich kondygnacji obiektu, których wysokość przekracza 160 cm. W piwnicach do powierzchni zabudowy zalicza się tylko pomieszczenia mieszkalne. W piwnicach nie wlicza się więc na przykład sauny lub prysznica, o ile pomieszczenia wyposażone w prysznic znajdują się w pomieszczeniach na innych kondygnacjach budynku. Jeżeli grubość ścian zewnętrznych przekracza 250 mm, dodatkową grubość uznaje się na dopuszczalne poszerzenie budynku. Dlatego podajemy powierzchnię zabudowy również przy grubości ścian 250 mm.

Prośba o kontakt z naszej strony

 • Prześlij nam rzuty Twoich ław fundamentowych oraz dane teleadresowe a my przygotujemy Ci kalkulacje na nasze szalunki w ciągu jednego dnia.
  Upuść pliki tutaj lub
  Akceptowane typy plików: pdf, jpg, dwg, gif, Maks. rozmiar pliku: 1 GB.