Iiris

148 m2

Stare i nowe w jednym

Iiris to sympatyczny, nastrojowy dom dla rodziny, która oczekuje nowoczesnych rozwiązań w tradycyjnym klimacie. Iiris to uroczy dom, którego elewacja i rozkład pomieszczeń mogą przywodzić na myśl styl i nastrój klasycznych fińskich domów z lat czterdziestych i pięćdziesiątych, powstających masowo po wojnie. Iiris pod względem stylu doskonale wpasowuje się też do terenów z wcześniejszą, starszą zabudową.

Rozkład pomieszczeń ma zapraszający charakter, tworzy przytulną, domową atmosferę. Połączone kuchnia, salon i jadalnia otwierają się na taras. Wrażenie przestrzenności salonu i jadalni tworzy również brak stropu nad tymi pomieszczeniami. Na piętrze znajdują się przestronne sypialnie oraz WC / prysznic. Z sypialni rodziców jest wyjście na balkon, a obok sypialni przewidziano bardzo dużą garderobę.

Iiris

 • Powierzchnia użytkowa: 148 m2i
  Powierzchnia użytkowa to wyznaczona wewnętrznym obrysem ścian zewnętrznych suma powierzchni wszystkich kondygnacji obiektu, których wysokość przekracza 160 cm. Do powierzchni użytkowej wlicza się wszystkie pomieszczenia pomocnicze, jak sauna, prysznic i schowki.
 • Powierzchnia zabudowy: 174 m2i
  Powierzchnia zabudowy to wyznaczona zewnętrznym obrysem ścian zewnętrznych powierzchnia pomieszczeń, których wysokość przekracza 160 cm. W piwnicach do powierzchni zabudowy zalicza się tylko pomieszczenia mieszkalne. W piwnicach nie wlicza się więc na przykład sauny lub prysznica, o ile pomieszczenia wyposażone w prysznic znajdują się w pomieszczeniach na innych kondygnacjach budynku.
 • Powierzchnia zabudowy przy grubości ścian 250 mm: 166 m2i
  Powierzchnia zabudowy to wyznaczona zewnętrznym obrysem ścian zewnętrznych suma powierzchni wszystkich kondygnacji obiektu, których wysokość przekracza 160 cm. W piwnicach do powierzchni zabudowy zalicza się tylko pomieszczenia mieszkalne. W piwnicach nie wlicza się więc na przykład sauny lub prysznica, o ile pomieszczenia wyposażone w prysznic znajdują się w pomieszczeniach na innych kondygnacjach budynku. Jeżeli grubość ścian zewnętrznych przekracza 250 mm, dodatkową grubość uznaje się na dopuszczalne poszerzenie budynku. Dlatego podajemy powierzchnię zabudowy również przy grubości ścian 250 mm.

Prośba o kontakt z naszej strony

 • Prześlij nam rzuty Twoich ław fundamentowych oraz dane teleadresowe a my przygotujemy Ci kalkulacje na nasze szalunki w ciągu jednego dnia.
  Upuść pliki tutaj lub
  Akceptowane typy plików: pdf, jpg, dwg, gif, Maks. rozmiar pliku: 1 GB.