Pustaki działowe Lammi

Firma Lammi produkuje precyzyjnie wykonane pustaki działowe nadające się zarówno do budynków drewnianych, jak i murowanych. Pustaki łączy się ze sobą cienkowarstwową zaprawą (spoiny 1–2 mm).  Są one wykonane z betonu i dobrze nadają się do wilgotnych miejsc. Pustaki działowe do budynków murowanych charakteryzują się wysoką izolacyjnością akustyczną, są niepalne, odporne na obciążenia i wilgoć. Proces szlifowania tarczami diamentowymi pozwala uzyskać precyzyjnie wymiary wyrobu, co umożliwia jego szybkie i łatwe łączenie na budowie.

Jak budować ścianki działowe za pomocą pustaków?

Rolą ścian wewnętrznych jest przede wszystkim oddzielenie pomieszczeń od innych pokoi oraz korytarzy. Najlepiej jest je wybudować z tego samego materiału, z jakiego zostały wzniesione przegrody zewnętrzne. Pustaki ścienne działowe są rodzajem cegły z charakterystycznym wnętrzem, które składa się z pustych komór. Swoją budową przypominają one plastry miodu.

Zalety pustaków działowych od thermoblock

Nawet najcieńsze ściany działowe są bardzo wytrzymałe, mimo swojej niskiej wagi. Z powodzeniem można na nich wieszać ciężkie szafki oraz regały. Warto zaznaczyć, że nie wymagają one stosowania drogich i nietypowych kotew. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama produktów, które wyróżniają się ponadprzeciętną jakością. Dostępna między innymi rodzina produktów VSK 100 składa się z trzech pustaków działowych: pustaka bazowego, nadprożowego i półpustaka. Ich wysokość została zaprojektowana w taki sposób, aby możliwe było uzyskanie prawidłowej wysokości ramy z pełnymi pustakami. Sprawdź naszą ofertę, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami!